Tipsport extraliga 2004/2005
Konečná tabulka
 klub
01.Pardubice
02.Zlín
03.Liberec
04.Vítkovice
05.Sparta
06.Slavia
07.Kladno
08.Litvínov
Playoff - finále
stav série Zlín0:4Pardubice 
05. 04. Zlín2:4(1:3, 0:1, 1:0)Pardubice 
06. 04. Zlín1:4(1:1, 0:2, 0:1)Pardubice 
09. 04. Pardubice2:0(0:0, 1:0, 1:0)Zlín 
10. 04. Pardubice3:2(0:0, 3:1, 0:1)Zlín 

Playoff - semifinále
stav série Zlín4:3Vítkovice 
20. 03. Zlín2:3n(1:1, 1:0, 0:1)Vítkovice 
21. 03. Zlín4:2(1:0, 2:1, 1:1)Vítkovice 
24. 03. Vítkovice3:2p(1:2, 0:0, 1:0)Zlín 
25. 03. Vítkovice3:1(0:1, 2:0, 1:0)Zlín 
28. 03. Zlín5:2(2:2, 0:0, 3:0)Vítkovice 
30. 03. Vítkovice3:4(1:1, 1:2, 1:0)Zlín 
01. 04. Zlín4:1(0:0, 1:1, 3:0)Vítkovice 
stav série Pardubice4:1Liberec 
22. 03. Pardubice3:2p(0:0, 0:1, 2:1)Liberec 
23. 03. Pardubice3:1(1:0, 1:1, 1:0)Liberec 
26. 03. Liberec4:1(2:0, 1:0, 1:1)Pardubice 
27. 03. Liberec0:4(0:1, 0:1, 0:2)Pardubice 
29. 03. Pardubice4:3n(0:0, 2:2, 1:1)Liberec 

Playoff - čtvrtfinále
ZLI (1) - LIT (8)
na série 4:2
pá 04. 03. 2005
ZLI5:0LIT
(2:0, 2:0, 1:0)
so 05. 03. 2005
ZLI1:3LIT
(0:0, 1:0, 0:3)
út 08. 03. 2005
LIT1:2ZLI
(0:1, 0:0, 1:1)
st 09. 03. 2005
LIT3:1ZLI
(2:0, 1:0, 0:1)
so 12. 03. 2005
ZLI5:0LIT
(2:0, 1:0, 2:0)
po 14. 03. 2005
LIT3:4pZLI
(1:2, 1:0, 1:1)
 
 
 
SPA (2) - VIT (7)
na série 1:4
pá 04. 03. 2005
SPA1:5VIT
(0:3, 1:0, 0:2)
so 05. 03. 2005
SPA5:4VIT
(2:1, 2:1, 1:2)
út 08. 03. 2005
VIT3:1SPA
(0:0, 1:1, 2:0)
st 09. 03. 2005
VIT3:2SPA
(1:0, 1:0, 1:2)
so 12. 03. 2005
SPA4:6VIT
(0:2, 2:2, 2:2)
 
 
 
 
 
 
PCE (3) - KLA (6)
na série 4:3
ne 06. 03. 2005
PCE4:1KLA
(1:1, 2:0, 1:0)
po 07. 03. 2005
PCE4:1KLA
(1:0, 1:0, 2:1)
čt 10. 03. 2005
KLA4:0PCE
(1:0, 2:0, 1:0)
pá 11. 03. 2005
KLA0:3PCE
(0:1, 0:1, 0:1)
ne 13. 03. 2005
PCE3:6KLA
(1:0, 1:2, 1:4)
út 15. 03. 2005
KLA2:1PCE
(0:0, 1:1, 1:0)
čt 17. 03. 2005
PCE3:1KLA
(2:1, 0:0, 1:0)
SLA (4) - LIB (5)
na série 3:4
ne 06. 03. 2005
SLA5:2LIB
(0:0, 4:2, 1:0)
po 07. 03. 2005
SLA3:1LIB
(2:1, 0:0, 1:0)
čt 10. 03. 2005
LIB3:2SLA
(1:1, 1:0, 1:1)
pá 11. 03. 2005
LIB4:1SLA
(2:0, 1:0, 1:1)
ne 13. 03. 2005
SLA7:2LIB
(1:0, 3:1, 3:1)
út 15. 03. 2005
LIB3:1SLA
(2:0, 0:0, 1:1)
čt 17. 03. 2005
SLA1:5LIB
(0:4, 0:1, 1:0)

Baráž
stav série Jihlava1:4České Budějovice 
18. 03. Jihlava5:1(4:1, 1:0, 0:0)České Budějovice 
19. 03. Jihlava0:5(0:1, 0:1, 0:3)České Budějovice 
22. 03. České Budějovice3:2n(1:0, 0:1, 1:1)Jihlava 
23. 03. České Budějovice4:0(1:0, 1:0, 2:0)Jihlava 
26. 03. Jihlava2:4(0:1, 1:2, 1:1)České Budějovice 
České Budějovice se po roce stráveném v 1.lize, když byly minulý rok poraženy v baráži právě Jihlavou, vrací zpět do extraligy. Týmu pomohly zámořské posily.

Základní část
Tabulka po základní části
 klubskórebody
01.Zlín145:102104 
02.Sparta164:106102 
03.Pardubice185:13097 
04.Slavia164:12797 
05.Liberec149:12193 
06.Kladno146:13684 
07.Vítkovice136:12680 
08.Litvínov146:14074 
 klubskórebody
09.Plzeň134:13974 
10.Karlovy Vary134:13669 
11.Znojmo137:16366 
12.Vsetín118:16654 
13.Třinec102:16346 
14.Jihlava90:19524 
 
 playoff baráž

Produktivita - základní část
 hráčklubzápasygólyasistencebody
01.Michal MikeskaPardubice50 213455 
02.Milan HejdukPardubice48 252651 
03.Jan BulisPardubice45 242549 
04.Petr LeškaZlín52 113849 
05.Jaroslav BalaštíkZlín52 301646 

Střelci - základní část
 hráčklubzápasygólyasistencebody
01.Jaroslav BalaštíkZlín52 30 1646 
02.Jan ČalounLitvínov24 26 1339 
03.Milan HejdukPardubice48 25 2651 
04.Petr SýkoraPardubice43 25 1035 
05.Jan BulisPardubice45 24 2549 

Zápasy - vyhledat
>  poslední kolo:   52.kolo - úterý 1. 3. 2005
Jihlava
Karlovy Vary
Kladno
Liberec
Litvínov
Pardubice
Plzeň
Slavia
Sparta
Třinec
Vítkovice
Vsetín
Zlín
Znojmo

Zápasy
1.kolo
út 28. 09. 2004
VIT1:4KLA
(1:0, 0:2, 0:2)
PLZ1:2LIT
(0:1, 0:1, 1:0)
PCE1:3ZLI
(1:3, 0:0, 0:0)
SPA4:3LIB
(1:1, 2:2, 1:0)
JIH6:2SLA
(2:1, 1:0, 3:1)
KVA3:2pTRI
(0:1, 1:1, 1:0)
VSE2:4ZNO
(0:1, 0:1, 2:2)
2.kolo
út 26. 10. 2004
TRI4:2VSE
(2:1, 1:0, 1:1)
ZNO1:4SPA
(0:0, 0:3, 1:1)
KLA3:0JIH
(2:0, 0:0, 1:0)
SLA3:0PLZ
(0:0, 1:0, 2:0)
LIB4:2KVA
(3:0, 0:1, 1:1)
LIT2:0PCE
(0:0, 0:0, 2:0)
ZLI6:1VIT
(1:0, 2:0, 3:1)
3.kolo
pá 17. 09. 2004
PLZ1:4VIT
(1:2, 0:1, 0:1)
PCE2:5LIB
(0:0, 2:1, 0:4)
SPA3:1ZLI
(2:0, 1:0, 0:1)
JIH1:0LIT
(1:0, 0:0, 0:0)
KVA3:2KLA
(1:2, 1:0, 1:0)
VSE5:1SLA
(2:0, 1:0, 2:1)
TRI4:5ZNO
(2:1, 1:2, 1:2)
4.kolo
ne 19. 09. 2004
VIT5:2PCE
(1:1, 1:0, 3:1)
ZNO4:2KVA
(2:1, 1:0, 1:1)
KLA1:3VSE
(1:0, 0:1, 0:2)
SLA4:1SPA
(2:1, 1:0, 1:0)
LIB5:1JIH
(1:0, 3:0, 1:1)
LIT8:1TRI
(3:1, 1:0, 4:0)
ZLI2:1PLZ
(1:0, 0:0, 1:1)
5.kolo
út 21. 09. 2004
PCE1:2SLA
(0:1, 0:1, 1:0)
SPA4:3VIT
(3:1, 0:1, 1:1)
JIH2:4PLZ
(0:1, 1:1, 1:2)
KVA4:6LIT
(2:2, 0:3, 2:1)
VSE1:2ZLI
(0:1, 1:1, 0:0)
TRI1:4KLA
(0:1, 1:2, 0:1)
ZNO4:7LIB
(3:4, 1:1, 0:2)
6.kolo
pá 24. 09. 2004
VIT5:1JIH
(0:1, 3:0, 2:0)
PLZ4:1PCE
(2:0, 2:1, 0:0)
KLA4:1ZNO
(1:0, 2:0, 1:1)
SLA3:2pTRI
(2:0, 0:0, 0:2)
LIB1:0pVSE
(0:0, 0:0, 0:0)
LIT1:4SPA
(0:0, 0:1, 1:3)
ZLI2:0KVA
(0:0, 1:0, 1:0)
7.kolo
ne 26. 09. 2004
SPA2:2PCE
(0:2, 1:0, 1:0)
JIH2:2ZLI
(1:1, 1:1, 0:0)
KVA3:3PLZ
(1:1, 1:2, 1:0)
VSE5:6VIT
(1:2, 3:3, 2:2)
TRI4:2LIB
(0:0, 2:1, 2:1)
ZNO3:4pLIT
(2:1, 0:0, 1:2)
KLA1:0SLA
(0:0, 0:0, 1:0)
8.kolo
pá 1. 10. 2004
VIT2:3KVA
(0:3, 2:0, 0:0)
PLZ3:5SPA
(0:2, 3:3, 0:0)
PCE3:1JIH
(1:0, 1:0, 1:1)
SLA4:2ZNO
(0:0, 2:1, 2:1)
LIB4:3KLA
(1:1, 1:0, 2:2)
LIT4:0VSE
(0:0, 0:0, 4:0)
ZLI3:1TRI
(0:0, 1:1, 2:0)
9.kolo
ne 3. 10. 2004
JIH0:5SPA
(0:3, 0:0, 0:2)
KVA1:3PCE
(1:2, 0:0, 0:1)
PLZ4:1VSE
(2:1,0:0, 2:0)
TRI0:0VIT
(0:0, 0:0, 0:0)
ZNO3:5ZLI
(1:2, 1:2, 1:1)
KLA3:4LIT
(2:1, 1:2, 0:1)
SLA5:1LIB
(2:1, 1:0, 2:0)
10.kolo
út 5. 10. 2004
VIT4:1ZNO
(2:1, 1:0, 1:0)
PLZ1:3KLA
(0:0, 0:3,1:0)
PCE4:2TRI
(2:1, 0:0, 2:1)
SPA3:1VSE
(0:1, 1:0, 2:0)
JIH2:9KVA
(1:3, 1:4, 0:2)
LIT1:4LIB
(0:1, 1:0, 0:3)
ZLI4:0SLA
(0:0, 1:0, 3:0)
11.kolo
pá 8. 10. 2004
KVA2:3SPA
(2:1, 0:0, 0:2)
VSE1:6PCE
(0:1, 1:4, 0:1)
TRI1:2PLZ
(0:0, 1:2, 0:0)
ZNO4:0JIH
(3:0, 1:0, 0:0)
KLA2:4ZLI
(1:2, 0:0, 1:2)
SLA7:1LIT
(2:0, 1:0, 4:1)
LIB3:1VIT
(1:1, 2:0, 0:0)
12.kolo
ne 10. 10. 2004
VIT3:5SLA
(1:2, 0:0, 2:3)
PLZ1:2pLIB
(0:0, 1:0, 0:1)
PCE2:1ZNO
(1:0, 1:1, 0:0)
SPA4:2KLA
(1:2, 2:0, 1:0)
JIH1:2TRI
(0:1, 0:1, 1:0)
KVA3:1VSE
(1:1, 1:0, 1:0)
LIT0:1pZLI
(0:0, 0:0, 0:0)
13.kolo
pá 15. 10. 2004
VSE5:2JIH
(1:0, 3:1, 1:1)
TRI2:1pSPA
(0:0, 1:1, 0:0)
ZNO3:5PLZ
(0:0, 2:2, 1:3)
KLA5:3PCE
(3:2, 1:1, 1:0)
SLA3:0KVA
(2:0, 0:0, 1:0)
LIB2:4ZLI
(0:0, 1:1, 1:3)
LIT1:1VIT
(0:0, 0:1, 1:0)
14.kolo
ne 17. 10. 2004
KLA1:1VIT
(0:1, 1:0, 0:0)
LIT1:1PLZ
(0:1, 0:0, 1:0)
ZLI3:2PCE
(1:1, 1:1, 1:0)
SPA4:2LIB
(3:0, 1:1, 0:1)
SLA3:0JIH
(0:0, 0:0, 3:0)
TRI4:4KVA
(2:2, 2:0, 0:2)
ZNO6:3VSE
(2:2, 3:1, 1:0)
15.kolo
út 19. 10. 2004
VSE1:3TRI
(0:0, 1:0, 0:3)
SPA3:1ZNO
(2:0, 1:1, 0:0)
JIH5:0KLA
(1:0, 2:0, 2:0)
PLZ4:2SLA
(1:1, 0:0, 3:1)
KVA3:1LIB
(1:0, 0:0, 2:1)
PCE5:3LIT
(1:2, 2:1, 2:0)
VIT1:2ZLI
(0:0, 1:1, 0:1)
16.kolo
pá 22. 10. 2004
VIT2:2PLZ
(1:0, 0:1, 1:1)
LIB2:1pPCE
(0:1, 1:0, 0:0)
ZLI2:3pSPA
(0:1, 0:1, 2:0)
LIT2:0JIH
(1:0, 0:0, 1:0)
KLA3:4KVA
(1:4, 1:0, 1:0)
SLA2:1VSE
(1:1, 1:0, 0:0)
ZNO0:5TRI
(0:3, 0:0, 0:2)
17.kolo
ne 24. 10. 2004
PCE5:1VIT
(1:0, 2:1, 2:0)
KVA2:4ZNO
(1:1, 0:2, 1:1)
VSE3:6KLA
(2:1, 1:3, 0:2)
SPA4:2SLA
(0:2, 1:0, 2:0)
JIH2:2LIB
(0:0, 1:0, 1:2)
TRI2:3LIT
(1:1, 1:2, 0:0)
PLZ3:4ZLI
(0:2, 2:1, 1:1)
18.kolo
pá 29. 10. 2004
SLA4:6PCE
(3:2, 1:1, 0:3)
SPA2:2VIT
(1:1, 0:0, 1:1)
PLZ7:4JIH
(1:0, 4:2, 2:2)
LIT0:2KVA
(0:0, 0:1, 0:1)
ZLI2:3pVSE
(0:0, 1:0, 1:2)
KLA2:0TRI
(1:0, 0:0, 1:0)
LIB3:2pZNO
(1:1, 0:1, 1:0)
19.kolo
ne 31. 10. 2004
JIH3:5VIT
(1:3, 0:1, 2:1)
PCE0:0PLZ
(0:0, 0:0, 0:0)
ZNO3:4KLA
(0:2, 0:1, 3:1)
TRI1:2SLA
(0:0, 0:1, 1:1)
VSE4:2LIB
(0:1, 2:1, 2:0)
SPA2:1LIT
(2:1, 0:0, 0:0)
KVA5:2ZLI
(0:1, 4:1, 1:0)
20.kolo
út 2. 11. 2004
PCE4:2SPA
(3:1, 1:0, 0:1)
ZLI7:1JIH
(1:0, 4:1, 2:0)
PLZ1:0KVA
(0:0, 1:0, 0:0)
VIT4:0VSE
(2:0, 1:0, 1:0)
LIB3:2TRI
(0:0, 1:1, 2:1)
LIT6:3ZNO
(1:1, 1:1, 4:1)
SLA2:3KLA
(0:1, 2:1, 0:1)
21.kolo
pá 5. 11. 2004
KVA3:1VIT
(2:0, 0:1, 1:0)
SPA5:4pPLZ
(0:2, 0:1, 4:1)
JIH1:6PCE
(0:2, 0:0, 1:4)
ZNO1:2SLA
(1:0, 0:1, 0:1)
KLA5:4LIB
(2:2, 0:1, 3:1)
VSE4:1LIT
(1:0, 1:1, 2:0)
TRI3:2ZLI
(2:2, 0:0, 1:0)
22.kolo
út 16. 11. 2004
JIH0:4SPA
(0:0, 0:1, 0:3)
PCE2:3pKVA
(1:0, 1:2, 0:0)
VSE1:4PLZ
(0:2, 1:0, 0:2)
VIT4:3pTRI
(1:0, 1:2, 1:1)
ZLI4:1ZNO
(1:1, 1:0, 2:0)
LIT4:1KLA
(1:0, 1:0, 2:1)
LIB1:2pSLA
(1:0, 0:1, 0:0)
23.kolo
pá 19. 11. 2004
ZNO2:0VIT
(0:0, 2:0, 0:0)
KLA2:1pPLZ
(0:0, 0:0, 1:1)
TRI3:2PCE
(0:1, 1:0, 2:1)
VSE5:2SPA
(2:0, 2:0,1:2)
KVA2:2JIH
(1:0, 1:1, 0:1)
LIB3:0LIT
(2:0, 0:0, 1:0)
SLA0:3ZLI
(0:1, 0:1, 0:1)
24.kolo
ne 21. 11. 2004
SPA7:0KVA
(2:0, 2:0, 3:0)
PCE4:1VSE
(1:0, 2:0, 1:1)
PLZ5:1TRI
(3:0, 1:0, 1:1)
JIH1:2ZNO
(0:1, 1:1, 0:0)
ZLI2:5KLA
(1:2, 1:2, 0:1)
LIT3:1SLA
(0:0, 2:0, 1:1)
VIT1:0LIB
(1:0, 0:0, 0:0)
25.kolo
pá 26. 11. 2004
SLA7:0VIT
(4:0, 2:0, 1:0)
LIB3:0PLZ
(0:0, 1:0, 2:0)
ZNO5:3PCE
(1:1, 2:2, 2:0)
KLA1:3SPA
(0:0, 0:0, 1:3)
TRI5:1JIH
(2:0, 1:0, 2:1)
VSE9:2KVA
(1:2, 4:0, 4:0)
ZLI3:4LIT
(1:1, 2:0, 0:3)
26.kolo
ne 28. 11. 2004
JIH2:2VSE
(1:1, 1:1, 0:0)
SPA3:1TRI
(2:1, 0:0, 1:0)
PLZ0:3ZNO
(0:1, 0:0, 0:2)
PCE6:3KLA
(2:1, 3:0, 1:2)
KVA1:4SLA
(1:0, 0:1, 0:3)
ZLI3:1LIB
(2:0, 1:0, 0:1)
VIT2:0LIT
(1:0, 0:0, 1:0)
27.kolo
út 30. 11. 2004
VIT2:4KLA
(1:1, 1:3, 0:0)
PLZ1:7LIT
(1:1, 0:4, 0:2)
PCE4:6ZLI
(1:2, 2:2, 1:2)
LIB1:0SPA
(1:0, 0:0, 0:0)
JIH0:3SLA
(0:1, 0:1, 0:1)
KVA1:1TRI
(1:1,0:0, 0:0)
VSE1:1ZNO
(0:0, 0:0, 1:1)
28.kolo
pá 3. 12. 2004
TRI2:2VSE
(1:1, 0:1, 1:0)
ZNO2:4SPA
(1:2, 0:0, 1:2)
KLA4:2JIH
(2:1, 2:1, 0:0)
PLZ3:2SLA
(0:1, 3:1, 0:0)
LIB4:3KVA
(0:0, 2:1, 2:2)
LIT4:5pPCE
(2:2, 2:0, 0:2)
ZLI2:5VIT
(1:1, 1:1, 0:3)
29.kolo
ne 5. 12. 2004
PLZ0:1VIT
(0:0, 0:1, 0:0)
PCE5:2LIB
(2:1, 0:1, 3:0)
SPA1:2pZLI
(0:1, 0:0, 1:0)
JIH3:7LIT
(1:3, 0:2, 2:2)
KVA2:4KLA
(1:2, 0:1, 0:1)
VSE4:3SLA
(2:1, 0:2, 2:0)
TRI3:4ZNO
(1:1, 1:3, 1:0)
30.kolo
út 7. 12. 2004
VIT4:2PCE
(2:1, 1:0, 1:1)
ZNO6:1KVA
(4:1, 2:0, 0:0)
KLA1:3VSE
(0:0, 1:1, 0:2)
SLA4:1SPA
(2:1, 1:0, 1:0)
LIB5:4JIH
(2:2, 2:1, 1:1)
LIT7:0TRI
(1:0, 3:0, 3:0)
ZLI1:4PLZ
(1:1, 0:2, 0:1)
31.kolo
pá 10. 12. 2004
PCE3:2pSLA
(1:0, 0:1, 1:1)
VIT4:3SPA
(0:2, 2:0, 2:1)
JIH1:4PLZ
(0:2, 0:1, 1:1)
KVA5:3LIT
(0:2, 3:0, 2:1)
VSE1:0ZLI
(0:0, 0:0,1:0)
TRI2:2KLA
(1:1, 1:1, 0:0)
ZNO1:2pLIB
(1:0, 0:0, 0:1)
32.kolo
ne 12. 12. 2004
VIT3:2JIH
(0:2, 1:0, 2:0)
PLZ5:4PCE
(1:1, 2:1, 2:2)
KLA2:2ZNO
(1:0, 1:2, 0:0)
SLA5:3TRI
(1:0, 1:1, 3:2)
LIB4:1VSE
(2:0, 1:1, 1:0)
LIT3:3SPA
(1:3, 0:0, 2:0)
ZLI1:0KVA
(1:0, 0:0, 0:0)
33.kolo
ne 26. 12. 2004
SPA1:3PCE
(0:1, 1:0, 0:2)
JIH0:3ZLI
(0:1, 0:2, 0:0)
KVA8:1PLZ
(2:0, 3:1, 3:0)
VSE3:2VIT
(3:2, 0:0, 0:0)
TRI1:4LIB
(1:0, 0:1, 0:3)
ZNO2:2LIT
(0:1, 1:0, 1:1)
KLA4:2SLA
(0:1, 1:1, 3:0)
34.kolo
út 28. 12. 2004
VIT4:1KVA
(2:0, 0:1, 2:0)
PLZ0:1pSPA
(0:0, 0:0, 0:0)
PCE5:3JIH
(1:1, 1:1, 3:1)
SLA4:5pZNO
(1:1, 3:1, 0:2)
LIB5:3KLA
(2:1, 2:2, 1:0)
LIT0:3VSE
(0:0, 0:2, 0:1)
ZLI3:1TRI
(1:0, 2:1, 0:0)
35.kolo
čt 30. 12. 2004
SPA3:1JIH
(0:0, 3:0, 0:1)
KVA2:3PCE
(2:0, 0:3, 0:0)
VSE3:2PLZ
(3:2, 0:0, 0:0)
VIT4:1TRI
(0:1, 2:0, 2:0)
ZNO2:1pZLI
(0:1, 0:0, 1:0)
KLA4:1LIT
(3:0, 0:0, 1:1)
SLA3:2LIB
(1:2, 1:0, 1:0)
36.kolo
ne 2. 1. 2005
VIT4:3pZNO
(3:1, 0:1, 0:1)
PLZ4:5KLA
(2:1, 2:2, 0:2)
PCE3:1TRI
(0:0, 1:0, 2:1)
VSE2:2SPA
(0:0, 2:2, 0:0
JIH0:5KVA
(0:1, 0:3, 0:1)
LIT2:5LIB
(1:3, 0:2, 1:0)
ZLI2:0SLA
(1:0, 0:0, 1:0)
37.kolo
út 4. 1. 2005
KVA1:5SPA
(1:0, 0:3, 0:2)
VSE0:6PCE
(0:3, 0:1, 0:2)
TRI1:2PLZ
(0:1, 0:0, 1:1)
ZNO3:1JIH
(0:0, 2:1, 1:0)
KLA0:1ZLI
(0:0, 0:0, 0:1)
SLA5:2LIT
(1:1, 2:1, 2:0)
LIB4:1VIT
(1:0, 1:1, 2:0)
38.kolo
pá 7. 1. 2005
VIT3:4SLA
(1:1, 0:2, 2:1)
PLZ0:2LIB
(0:1, 0:1, 0:0)
PCE5:0ZNO
(2:0, 3:0, 0:0)
SPA2:0KLA
(1:0, 1:0, 0:0)
JIH1:2TRI
(0:1, 1:1, 0:0)
KVA5:1VSE
(1:0, 4:1, 0:0)
LIT2:3ZLI
(1:2, 0:1, 1:0)
39.kolo
ne 9. 1. 2005
VSE1:2JIH
(1:1, 0:1, 0:0)
TRI1:2pSPA
(1:0, 0:0 0:1)
ZNO4:3PLZ
(2:1, 0:0, 2:2)
KLA4:5PCE
(1:2, 3:3, 0:0)
SLA3:2KVA
(2:0, 1:1, 0:1)
LIB3:3ZLI
(2:1, 1:1, 0:1)
LIT2:5VIT
(0:2, 2:1, 0:2)
40.kolo
út 18. 1. 2005
KLA2:1VIT
(1:0, 0:0, 1:1)
LIT2:4PLZ
(0:2, 2:2, 0:0)
ZLI4:3PCE
(1:1, 2:2, 1:0)
LIB2:1SPA
(0:1, 1:0, 1:0
SLA4:2JIH
(1:1, 2:0, 1:1)
TRI3:2KVA
(1:2, 2:0, 0:0)
ZNO3:1VSE
(2:0, 0:1, 1:0)
41.kolo
čt 20. 1. 2005
VSE5:0TRI
(1:0, 2:0, 2:0)
SPA3:1ZNO
(1:0, 1:1, 1:0)
JIH4:4KLA
(3:1, 1:1, 0:2)
SLA3:7PLZ
(1:3, 0:3, 2:1)
KVA3:0LIB
(1:0, 2:0, 0:0)
PCE4:2LIT
(0:0, 3:2, 1:0)
VIT4:1ZLI
(1:0, 1:1, 2:0)
42.kolo
út 25. 1. 2005
VIT1:2pPLZ
(0:0, 1:1, 0:0)
LIB1:4PCE
(0:2, 1:1, 0:1)
ZLI4:4SPA
(3:0, 1:1, 0:3)
LIT8:5JIH
(3:0, 3:2, 2:3)
KLA2:1KVA
(1:0, 1:0, 0:1)
SLA3:4pVSE
(0:3, 2:0, 1:0)
ZNO5:1TRI
(3:0, 1:1, 1:0)
43.kolo
pá 28. 1. 2005
PCE1:2pVIT
(0:0, 1:1, 0:0)
KVA1:0ZNO
(0:0, 0:0, 1:0)
VSE2:3KLA
(0:0, 2:2, 0:1)
SPA2:4SLA
(1:2, 0:2, 1:0)
JIH2:5LIB
(0:3, 2:2, 0:0)
TRI2:5LIT
(1:2, 0:0, 1:3)
PLZ1:2ZLI
(0:0, 1:1, 0:1)
44.kolo
ne 30. 1. 2005
SLA5:4pPCE
(0:1, 2:1, 2:2)
VIT1:2SPA
(0:1, 1:1, 0:0)
PLZ6:2JIH
(2:1, 2:0, 2:1)
LIT1:2KVA
(0:0, 1:1, 0:1)
ZLI4:2VSE
(0:1, 2:1, 2:0)
KLA5:2TRI
(2:0, 3:1, 0:1)
LIB2:1pZNO
(0:0, 1:1, 0:0)
45.kolo
pá 4. 2. 2005
JIH2:3VIT
(2:1, 0:1, 0:1)
PCE8:3PLZ
(4:0, 2:1, 2:2)
ZNO2:4KLA
(0:0, 0:3, 2:1)
TRI2:6SLA
(0:2, 2:2, 0:2)
VSE5:3LIB
(1:1, 2:2, 2:0)
SPA6:1LIT
(2:0, 1:0, 3:1)
KVA4:2ZLI
(0:1, 2:0, 2:1)
46.kolo
ne 6. 2. 2005
PCE4:2SPA
(2:0, 0:1, 2:1)
ZLI3:1JIH
(0:0, 1:0, 2:1)
PLZ2:2KVA
(1:1, 1:1, 0:0)
VIT8:0VSE
(3:0, 3:0, 2:0)
LIB4:3pTRI
(0:0, 0:1, 3:2
LIT6:3ZNO
(3:1, 1:2, 2:0)
SLA6:2KLA
(1:0, 2:1, 3:1)
47.kolo
út 15. 2. 2005
KVA2:3VIT
(2:1, 0:2, 0:0)
SPA5:0PLZ
(2:0, 0:0, 3:0)
JIH2:1PCE
(0:0, 1:1, 1:0)
ZNO3:5SLA
(0:4, 2:0, 1:1)
KLA2:3LIB
(1:0, 1:1, 0:2)
VSE0:5LIT
(0:2, 0:2, 0:1)
TRI1:4ZLI
(0:0, 0:2, 1:2)
48.kolo
pá 18. 2. 2005
SPA6:3JIH
(3:2, 3:0, 0:1)
PCE5:0KVA
(2:0, 1:0, 2:0)
PLZ6:2VSE
(1:1, 1:0, 4:1)
TRI4:3pVIT
(1:2, 0:1, 2:0)
ZLI7:2ZNO
(0:0, 2:1, 5:1)
LIT3:1KLA
(2:1, 0:0, 1:0)
LIB4:3SLA
(0:0, 4:3, 0:0)
49.kolo
ne 20. 2. 2005
ZNO3:1VIT
(0:0, 3:1, 0:0)
KLA4:1PLZ
(1:0, 2:0, 1:1)
TRI1:4PCE
(0:1, 1:2, 0:1)
VSE3:7SPA
(1:3, 0:2, 2:2)
KVA3:0JIH
(2:0, 1:0, 0:0)
LIB1:2LIT
(1:0, 0:1, 0:1)
SLA1:1ZLI
(0:1, 1:0, 0:0)
50.kolo
pá 25. 2. 2005
SPA2:3KVA
(1:1, 1:1, 0:1)
PCE5:3VSE
(2:1, 0:1, 3:1)
PLZ2:0TRI
(1:0, 1:0, 0:0)
JIH2:5ZNO
(0:1, 0:1, 2:3)
ZLI4:1KLA
(2:0, 0:1, 2:0)
LIT3:4SLA
(2:0, 0:2, 1:2)
VIT1:1LIB
(0:1, 1:0, 0:0)
51.kolo
ne 27. 2. 2005
SLA5:2VIT
(2:0, 1:0, 2:2)
LIB6:3PLZ
(2:0, 3:1,1:2)
ZNO3:8PCE
(0:2, 1:4, 2:2)
KLA3:2SPA
(3:1, 0:1, 0:0)
TRI2:1pJIH
(1:0, 0:1, 0:0)
VSE1:5KVA
(1:3,0:2, 0:0)
ZLI0:2LIT
(0:0, 0:2, 0:0)
52.kolo
út 1. 3. 2005
JIH3:1VSE
(2:1, 0:0, 1:0)
SPA7:3TRI
(2:1, 0:2, 5:0)
PLZ6:2ZNO
(3:1, 1:1, 2:0)
PCE5:3KLA
(1:2, 2:0, 2:1)
KVA2:3SLA
(1:2, 0:0, 1:1)
ZLI3:4LIB
(1:3, 2:0, 0:1)
VIT5:2LIT
(3:0, 1:2, 1:0)

Tabulka po 26 odehraných kolech (KVA,VIT 25 zápasů)
 klubskórebody
01.Sparta87:5061 
02.Zlín78:4956 
03.Slavia72:5546 
04.Kladno73:6742 
05.Litvínov62:5941 
06.Pardubice76:6540 
07.Liberec70:6140 
08.Plzeň62:6037 
 klubskórebody
09.Vítkovice59:6334 
10.Znojmo69:8332 
11.Třinec59:7031 
12.Karlovy Vary63:7631 
13.Vsetín64:8125 
14.Jihlava41:9613 
 
 playoff baráž


ENGLISH