Tipsport extraleague 2004/2005
Table after playoff
 klub
01.Pardubice
02.Zlín
03.Liberec
04.Vítkovice
05.Sparta
06.Slavia
07.Kladno
08.Litvínov
Playoff - finále
stav série Zlín0:4Pardubice 
05. 04. Zlín2:4(1:3, 0:1, 1:0)Pardubice 
06. 04. Zlín1:4(1:1, 0:2, 0:1)Pardubice 
09. 04. Pardubice2:0(0:0, 1:0, 1:0)Zlín 
10. 04. Pardubice3:2(0:0, 3:1, 0:1)Zlín 

Playoff - semifinále
stav série Zlín4:3Vítkovice 
20. 03. Zlín2:3n(1:1, 1:0, 0:1)Vítkovice 
21. 03. Zlín4:2(1:0, 2:1, 1:1)Vítkovice 
24. 03. Vítkovice3:2p(1:2, 0:0, 1:0)Zlín 
25. 03. Vítkovice3:1(0:1, 2:0, 1:0)Zlín 
28. 03. Zlín5:2(2:2, 0:0, 3:0)Vítkovice 
30. 03. Vítkovice3:4(1:1, 1:2, 1:0)Zlín 
01. 04. Zlín4:1(0:0, 1:1, 3:0)Vítkovice 
stav série Pardubice4:1Liberec 
22. 03. Pardubice3:2p(0:0, 0:1, 2:1)Liberec 
23. 03. Pardubice3:1(1:0, 1:1, 1:0)Liberec 
26. 03. Liberec4:1(2:0, 1:0, 1:1)Pardubice 
27. 03. Liberec0:4(0:1, 0:1, 0:2)Pardubice 
29. 03. Pardubice4:3n(0:0, 2:2, 1:1)Liberec 

Playoff - čtvrtfinále
ZLI (1) - LIT (8)
na série 4:2
pá 04. 03. 2005
ZLI5:0LIT
(2:0, 2:0, 1:0)
so 05. 03. 2005
ZLI1:3LIT
(0:0, 1:0, 0:3)
út 08. 03. 2005
LIT1:2ZLI
(0:1, 0:0, 1:1)
st 09. 03. 2005
LIT3:1ZLI
(2:0, 1:0, 0:1)
so 12. 03. 2005
ZLI5:0LIT
(2:0, 1:0, 2:0)
po 14. 03. 2005
LIT3:4pZLI
(1:2, 1:0, 1:1)
 
 
 
SPA (2) - VIT (7)
na série 1:4
pá 04. 03. 2005
SPA1:5VIT
(0:3, 1:0, 0:2)
so 05. 03. 2005
SPA5:4VIT
(2:1, 2:1, 1:2)
út 08. 03. 2005
VIT3:1SPA
(0:0, 1:1, 2:0)
st 09. 03. 2005
VIT3:2SPA
(1:0, 1:0, 1:2)
so 12. 03. 2005
SPA4:6VIT
(0:2, 2:2, 2:2)
 
 
 
 
 
 
PCE (3) - KLA (6)
na série 4:3
ne 06. 03. 2005
PCE4:1KLA
(1:1, 2:0, 1:0)
po 07. 03. 2005
PCE4:1KLA
(1:0, 1:0, 2:1)
čt 10. 03. 2005
KLA4:0PCE
(1:0, 2:0, 1:0)
pá 11. 03. 2005
KLA0:3PCE
(0:1, 0:1, 0:1)
ne 13. 03. 2005
PCE3:6KLA
(1:0, 1:2, 1:4)
út 15. 03. 2005
KLA2:1PCE
(0:0, 1:1, 1:0)
čt 17. 03. 2005
PCE3:1KLA
(2:1, 0:0, 1:0)
SLA (4) - LIB (5)
na série 3:4
ne 06. 03. 2005
SLA5:2LIB
(0:0, 4:2, 1:0)
po 07. 03. 2005
SLA3:1LIB
(2:1, 0:0, 1:0)
čt 10. 03. 2005
LIB3:2SLA
(1:1, 1:0, 1:1)
pá 11. 03. 2005
LIB4:1SLA
(2:0, 1:0, 1:1)
ne 13. 03. 2005
SLA7:2LIB
(1:0, 3:1, 3:1)
út 15. 03. 2005
LIB3:1SLA
(2:0, 0:0, 1:1)
čt 17. 03. 2005
SLA1:5LIB
(0:4, 0:1, 1:0)

Baráž
stav série Jihlava1:4České Budějovice 
18. 03. Jihlava5:1(4:1, 1:0, 0:0)České Budějovice 
19. 03. Jihlava0:5(0:1, 0:1, 0:3)České Budějovice 
22. 03. České Budějovice3:2n(1:0, 0:1, 1:1)Jihlava 
23. 03. České Budějovice4:0(1:0, 1:0, 2:0)Jihlava 
26. 03. Jihlava2:4(0:1, 1:2, 1:1)České Budějovice 

Basic part
Table after basic part
 klubskórebody
01.Zlín145:102104 
02.Sparta164:106102 
03.Pardubice185:13097 
04.Slavia164:12797 
05.Liberec149:12193 
06.Kladno146:13684 
07.Vítkovice136:12680 
08.Litvínov146:14074 
 klubskórebody
09.Plzeň134:13974 
10.Karlovy Vary134:13669 
11.Znojmo137:16366 
12.Vsetín118:16654 
13.Třinec102:16346 
14.Jihlava90:19524 
 
 playoff baráž

Canadian pointing (basic part)
 hráčklubzápasygólyasistencebody
01.Michal MikeskaPardubice50 213455 
02.Milan HejdukPardubice48 252651 
03.Jan BulisPardubice45 242549 
04.Petr LeškaZlín52 113849 
05.Jaroslav BalaštíkZlín52 301646 

Shooters (basic part)
 hráčklubzápasygólyasistencebody
01.Jaroslav BalaštíkZlín52 30 1646 
02.Jan ČalounLitvínov24 26 1339 
03.Milan HejdukPardubice48 25 2651 
04.Petr SýkoraPardubice43 25 1035 
05.Jan BulisPardubice45 24 2549 

Zápasy - vyhledat
>  poslední kolo:   52.kolo - úterý 1. 3. 2005
Jihlava
Karlovy Vary
Kladno
Liberec
Litvínov
Pardubice
Plzeň
Slavia
Sparta
Třinec
Vítkovice
Vsetín
Zlín
Znojmo

Matchs
1.kolo
út 28. 09. 2004
VIT1:4KLA
(1:0, 0:2, 0:2)
PLZ1:2LIT
(0:1, 0:1, 1:0)
PCE1:3ZLI
(1:3, 0:0, 0:0)
SPA4:3LIB
(1:1, 2:2, 1:0)
JIH6:2SLA
(2:1, 1:0, 3:1)
KVA3:2pTRI
(0:1, 1:1, 1:0)
VSE2:4ZNO
(0:1, 0:1, 2:2)
2.kolo
út 26. 10. 2004
TRI4:2VSE
(2:1, 1:0, 1:1)
ZNO1:4SPA
(0:0, 0:3, 1:1)
KLA3:0JIH
(2:0, 0:0, 1:0)
SLA3:0PLZ
(0:0, 1:0, 2:0)
LIB4:2KVA
(3:0, 0:1, 1:1)
LIT2:0PCE
(0:0, 0:0, 2:0)
ZLI6:1VIT
(1:0, 2:0, 3:1)
3.kolo
pá 17. 09. 2004
PLZ1:4VIT
(1:2, 0:1, 0:1)
PCE2:5LIB
(0:0, 2:1, 0:4)
SPA3:1ZLI
(2:0, 1:0, 0:1)
JIH1:0LIT
(1:0, 0:0, 0:0)
KVA3:2KLA
(1:2, 1:0, 1:0)
VSE5:1SLA
(2:0, 1:0, 2:1)
TRI4:5ZNO
(2:1, 1:2, 1:2)
4.kolo
ne 19. 09. 2004
VIT5:2PCE
(1:1, 1:0, 3:1)
ZNO4:2KVA
(2:1, 1:0, 1:1)
KLA1:3VSE
(1:0, 0:1, 0:2)
SLA4:1SPA
(2:1, 1:0, 1:0)
LIB5:1JIH
(1:0, 3:0, 1:1)
LIT8:1TRI
(3:1, 1:0, 4:0)
ZLI2:1PLZ
(1:0, 0:0, 1:1)
5.kolo
út 21. 09. 2004
PCE1:2SLA
(0:1, 0:1, 1:0)
SPA4:3VIT
(3:1, 0:1, 1:1)
JIH2:4PLZ
(0:1, 1:1, 1:2)
KVA4:6LIT
(2:2, 0:3, 2:1)
VSE1:2ZLI
(0:1, 1:1, 0:0)
TRI1:4KLA
(0:1, 1:2, 0:1)
ZNO4:7LIB
(3:4, 1:1, 0:2)
6.kolo
pá 24. 09. 2004
VIT5:1JIH
(0:1, 3:0, 2:0)
PLZ4:1PCE
(2:0, 2:1, 0:0)
KLA4:1ZNO
(1:0, 2:0, 1:1)
SLA3:2pTRI
(2:0, 0:0, 0:2)
LIB1:0pVSE
(0:0, 0:0, 0:0)
LIT1:4SPA
(0:0, 0:1, 1:3)
ZLI2:0KVA
(0:0, 1:0, 1:0)
7.kolo
ne 26. 09. 2004
SPA2:2PCE
(0:2, 1:0, 1:0)
JIH2:2ZLI
(1:1, 1:1, 0:0)
KVA3:3PLZ
(1:1, 1:2, 1:0)
VSE5:6VIT
(1:2, 3:3, 2:2)
TRI4:2LIB
(0:0, 2:1, 2:1)
ZNO3:4pLIT
(2:1, 0:0, 1:2)
KLA1:0SLA
(0:0, 0:0, 1:0)
8.kolo
pá 1. 10. 2004
VIT2:3KVA
(0:3, 2:0, 0:0)
PLZ3:5SPA
(0:2, 3:3, 0:0)
PCE3:1JIH
(1:0, 1:0, 1:1)
SLA4:2ZNO
(0:0, 2:1, 2:1)
LIB4:3KLA
(1:1, 1:0, 2:2)
LIT4:0VSE
(0:0, 0:0, 4:0)
ZLI3:1TRI
(0:0, 1:1, 2:0)
9.kolo
ne 3. 10. 2004
JIH0:5SPA
(0:3, 0:0, 0:2)
KVA1:3PCE
(1:2, 0:0, 0:1)
PLZ4:1VSE
(2:1,0:0, 2:0)
TRI0:0VIT
(0:0, 0:0, 0:0)
ZNO3:5ZLI
(1:2, 1:2, 1:1)
KLA3:4LIT
(2:1, 1:2, 0:1)
SLA5:1LIB
(2:1, 1:0, 2:0)
10.kolo
út 5. 10. 2004
VIT4:1ZNO
(2:1, 1:0, 1:0)
PLZ1:3KLA
(0:0, 0:3,1:0)
PCE4:2TRI
(2:1, 0:0, 2:1)
SPA3:1VSE
(0:1, 1:0, 2:0)
JIH2:9KVA
(1:3, 1:4, 0:2)
LIT1:4LIB
(0:1, 1:0, 0:3)
ZLI4:0SLA
(0:0, 1:0, 3:0)
11.kolo
pá 8. 10. 2004
KVA2:3SPA
(2:1, 0:0, 0:2)
VSE1:6PCE
(0:1, 1:4, 0:1)
TRI1:2PLZ
(0:0, 1:2, 0:0)
ZNO4:0JIH
(3:0, 1:0, 0:0)
KLA2:4ZLI
(1:2, 0:0, 1:2)
SLA7:1LIT
(2:0, 1:0, 4:1)
LIB3:1VIT
(1:1, 2:0, 0:0)
12.kolo
ne 10. 10. 2004
VIT3:5SLA
(1:2, 0:0, 2:3)
PLZ1:2pLIB
(0:0, 1:0, 0:1)
PCE2:1ZNO
(1:0, 1:1, 0:0)
SPA4:2KLA
(1:2, 2:0, 1:0)
JIH1:2TRI
(0:1, 0:1, 1:0)
KVA3:1VSE
(1:1, 1:0, 1:0)
LIT0:1pZLI
(0:0, 0:0, 0:0)
13.kolo
pá 15. 10. 2004
VSE5:2JIH
(1:0, 3:1, 1:1)
TRI2:1pSPA
(0:0, 1:1, 0:0)
ZNO3:5PLZ
(0:0, 2:2, 1:3)
KLA5:3PCE
(3:2, 1:1, 1:0)
SLA3:0KVA
(2:0, 0:0, 1:0)
LIB2:4ZLI
(0:0, 1:1, 1:3)
LIT1:1VIT
(0:0, 0:1, 1:0)
14.kolo
ne 17. 10. 2004
KLA1:1VIT
(0:1, 1:0, 0:0)
LIT1:1PLZ
(0:1, 0:0, 1:0)
ZLI3:2PCE
(1:1, 1:1, 1:0)
SPA4:2LIB
(3:0, 1:1, 0:1)
SLA3:0JIH
(0:0, 0:0, 3:0)
TRI4:4KVA
(2:2, 2:0, 0:2)
ZNO6:3VSE
(2:2, 3:1, 1:0)
15.kolo
út 19. 10. 2004
VSE1:3TRI
(0:0, 1:0, 0:3)
SPA3:1ZNO
(2:0, 1:1, 0:0)
JIH5:0KLA
(1:0, 2:0, 2:0)
PLZ4:2SLA
(1:1, 0:0, 3:1)
KVA3:1LIB
(1:0, 0:0, 2:1)
PCE5:3LIT
(1:2, 2:1, 2:0)
VIT1:2ZLI
(0:0, 1:1, 0:1)
16.kolo
pá 22. 10. 2004
VIT2:2PLZ
(1:0, 0:1, 1:1)
LIB2:1pPCE
(0:1, 1:0, 0:0)
ZLI2:3pSPA
(0:1, 0:1, 2:0)
LIT2:0JIH
(1:0, 0:0, 1:0)
KLA3:4KVA
(1:4, 1:0, 1:0)
SLA2:1VSE
(1:1, 1:0, 0:0)
ZNO0:5TRI
(0:3, 0:0, 0:2)
17.kolo
ne 24. 10. 2004
PCE5:1VIT
(1:0, 2:1, 2:0)
KVA2:4ZNO
(1:1, 0:2, 1:1)
VSE3:6KLA
(2:1, 1:3, 0:2)
SPA4:2SLA
(0:2, 1:0, 2:0)
JIH2:2LIB
(0:0, 1:0, 1:2)
TRI2:3LIT
(1:1, 1:2, 0:0)
PLZ3:4ZLI
(0:2, 2:1, 1:1)
18.kolo
pá 29. 10. 2004
SLA4:6PCE
(3:2, 1:1, 0:3)
SPA2:2VIT
(1:1, 0:0, 1:1)
PLZ7:4JIH
(1:0, 4:2, 2:2)
LIT0:2KVA
(0:0, 0:1, 0:1)
ZLI2:3pVSE
(0:0, 1:0, 1:2)
KLA2:0TRI
(1:0, 0:0, 1:0)
LIB3:2pZNO
(1:1, 0:1, 1:0)
19.kolo
ne 31. 10. 2004
JIH3:5VIT
(1:3, 0:1, 2:1)
PCE0:0PLZ
(0:0, 0:0, 0:0)
ZNO3:4KLA
(0:2, 0:1, 3:1)
TRI1:2SLA
(0:0, 0:1, 1:1)
VSE4:2LIB
(0:1, 2:1, 2:0)
SPA2:1LIT
(2:1, 0:0, 0:0)
KVA5:2ZLI
(0:1, 4:1, 1:0)
20.kolo
út 2. 11. 2004
PCE4:2SPA
(3:1, 1:0, 0:1)
ZLI7:1JIH
(1:0, 4:1, 2:0)
PLZ1:0KVA
(0:0, 1:0, 0:0)
VIT4:0VSE
(2:0, 1:0, 1:0)
LIB3:2TRI
(0:0, 1:1, 2:1)
LIT6:3ZNO
(1:1, 1:1, 4:1)
SLA2:3KLA
(0:1, 2:1, 0:1)
21.kolo
pá 5. 11. 2004
KVA3:1VIT
(2:0, 0:1, 1:0)
SPA5:4pPLZ
(0:2, 0:1, 4:1)
JIH1:6PCE
(0:2, 0:0, 1:4)
ZNO1:2SLA
(1:0, 0:1, 0:1)
KLA5:4LIB
(2:2, 0:1, 3:1)
VSE4:1LIT
(1:0, 1:1, 2:0)
TRI3:2ZLI
(2:2, 0:0, 1:0)
22.kolo
út 16. 11. 2004
JIH0:4SPA
(0:0, 0:1, 0:3)
PCE2:3pKVA
(1:0, 1:2, 0:0)
VSE1:4PLZ
(0:2, 1:0, 0:2)
VIT4:3pTRI
(1:0, 1:2, 1:1)
ZLI4:1ZNO
(1:1, 1:0, 2:0)
LIT4:1KLA
(1:0, 1:0, 2:1)
LIB1:2pSLA
(1:0, 0:1, 0:0)
23.kolo
pá 19. 11. 2004
ZNO2:0VIT
(0:0, 2:0, 0:0)
KLA2:1pPLZ
(0:0, 0:0, 1:1)
TRI3:2PCE
(0:1, 1:0, 2:1)
VSE5:2SPA
(2:0, 2:0,1:2)
KVA2:2JIH
(1:0, 1:1, 0:1)
LIB3:0LIT
(2:0, 0:0, 1:0)
SLA0:3ZLI
(0:1, 0:1, 0:1)
24.kolo
ne 21. 11. 2004
SPA7:0KVA
(2:0, 2:0, 3:0)
PCE4:1VSE
(1:0, 2:0, 1:1)
PLZ5:1TRI
(3:0, 1:0, 1:1)
JIH1:2ZNO
(0:1, 1:1, 0:0)
ZLI2:5KLA
(1:2, 1:2, 0:1)
LIT3:1SLA
(0:0, 2:0, 1:1)
VIT1:0LIB
(1:0, 0:0, 0:0)
25.kolo
pá 26. 11. 2004
SLA7:0VIT
(4:0, 2:0, 1:0)
LIB3:0PLZ
(0:0, 1:0, 2:0)
ZNO5:3PCE
(1:1, 2:2, 2:0)
KLA1:3SPA
(0:0, 0:0, 1:3)
TRI5:1JIH
(2:0, 1:0, 2:1)
VSE9:2KVA
(1:2, 4:0, 4:0)
ZLI3:4LIT
(1:1, 2:0, 0:3)
26.kolo
ne 28. 11. 2004
JIH2:2VSE
(1:1, 1:1, 0:0)
SPA3:1TRI
(2:1, 0:0, 1:0)
PLZ0:3ZNO
(0:1, 0:0, 0:2)
PCE6:3KLA
(2:1, 3:0, 1:2)
KVA1:4SLA
(1:0, 0:1, 0:3)
ZLI3:1LIB
(2:0, 1:0, 0:1)
VIT2:0LIT
(1:0, 0:0, 1:0)
27.kolo
út 30. 11. 2004
VIT2:4KLA
(1:1, 1:3, 0:0)
PLZ1:7LIT
(1:1, 0:4, 0:2)
PCE4:6ZLI
(1:2, 2:2, 1:2)
LIB1:0SPA
(1:0, 0:0, 0:0)
JIH0:3SLA
(0:1, 0:1, 0:1)
KVA1:1TRI
(1:1,0:0, 0:0)
VSE1:1ZNO
(0:0, 0:0, 1:1)
28.kolo
pá 3. 12. 2004
TRI2:2VSE
(1:1, 0:1, 1:0)
ZNO2:4SPA
(1:2, 0:0, 1:2)
KLA4:2JIH
(2:1, 2:1, 0:0)
PLZ3:2SLA
(0:1, 3:1, 0:0)
LIB4:3KVA
(0:0, 2:1, 2:2)
LIT4:5pPCE
(2:2, 2:0, 0:2)
ZLI2:5VIT
(1:1, 1:1, 0:3)
29.kolo
ne 5. 12. 2004
PLZ0:1VIT
(0:0, 0:1, 0:0)
PCE5:2LIB
(2:1, 0:1, 3:0)
SPA1:2pZLI
(0:1, 0:0, 1:0)
JIH3:7LIT
(1:3, 0:2, 2:2)
KVA2:4KLA
(1:2, 0:1, 0:1)
VSE4:3SLA
(2:1, 0:2, 2:0)
TRI3:4ZNO
(1:1, 1:3, 1:0)
30.kolo
út 7. 12. 2004
VIT4:2PCE
(2:1, 1:0, 1:1)
ZNO6:1KVA
(4:1, 2:0, 0:0)
KLA1:3VSE
(0:0, 1:1, 0:2)
SLA4:1SPA
(2:1, 1:0, 1:0)
LIB5:4JIH
(2:2, 2:1, 1:1)
LIT7:0TRI
(1:0, 3:0, 3:0)
ZLI1:4PLZ
(1:1, 0:2, 0:1)
31.kolo
pá 10. 12. 2004
PCE3:2pSLA
(1:0, 0:1, 1:1)
VIT4:3SPA
(0:2, 2:0, 2:1)
JIH1:4PLZ
(0:2, 0:1, 1:1)
KVA5:3LIT
(0:2, 3:0, 2:1)
VSE1:0ZLI
(0:0, 0:0,1:0)
TRI2:2KLA
(1:1, 1:1, 0:0)
ZNO1:2pLIB
(1:0, 0:0, 0:1)
32.kolo
ne 12. 12. 2004
VIT3:2JIH
(0:2, 1:0, 2:0)
PLZ5:4PCE
(1:1, 2:1, 2:2)
KLA2:2ZNO
(1:0, 1:2, 0:0)
SLA5:3TRI
(1:0, 1:1, 3:2)
LIB4:1VSE
(2:0, 1:1, 1:0)
LIT3:3SPA
(1:3, 0:0, 2:0)
ZLI1:0KVA
(1:0, 0:0, 0:0)
33.kolo
ne 26. 12. 2004
SPA1:3PCE
(0:1, 1:0, 0:2)
JIH0:3ZLI
(0:1, 0:2, 0:0)
KVA8:1PLZ
(2:0, 3:1, 3:0)
VSE3:2VIT
(3:2, 0:0, 0:0)
TRI1:4LIB
(1:0, 0:1, 0:3)
ZNO2:2LIT
(0:1, 1:0, 1:1)
KLA4:2SLA
(0:1, 1:1, 3:0)
34.kolo
út 28. 12. 2004
VIT4:1KVA
(2:0, 0:1, 2:0)
PLZ0:1pSPA
(0:0, 0:0, 0:0)
PCE5:3JIH
(1:1, 1:1, 3:1)
SLA4:5pZNO
(1:1, 3:1, 0:2)
LIB5:3KLA
(2:1, 2:2, 1:0)
LIT0:3VSE
(0:0, 0:2, 0:1)
ZLI3:1TRI
(1:0, 2:1, 0:0)
35.kolo
čt 30. 12. 2004
SPA3:1JIH
(0:0, 3:0, 0:1)
KVA2:3PCE
(2:0, 0:3, 0:0)
VSE3:2PLZ
(3:2, 0:0, 0:0)
VIT4:1TRI
(0:1, 2:0, 2:0)
ZNO2:1pZLI
(0:1, 0:0, 1:0)
KLA4:1LIT
(3:0, 0:0, 1:1)
SLA3:2LIB
(1:2, 1:0, 1:0)
36.kolo
ne 2. 1. 2005
VIT4:3pZNO
(3:1, 0:1, 0:1)
PLZ4:5KLA
(2:1, 2:2, 0:2)
PCE3:1TRI
(0:0, 1:0, 2:1)
VSE2:2SPA
(0:0, 2:2, 0:0
JIH0:5KVA
(0:1, 0:3, 0:1)
LIT2:5LIB
(1:3, 0:2, 1:0)
ZLI2:0SLA
(1:0, 0:0, 1:0)
37.kolo
út 4. 1. 2005
KVA1:5SPA
(1:0, 0:3, 0:2)
VSE0:6PCE
(0:3, 0:1, 0:2)
TRI1:2PLZ
(0:1, 0:0, 1:1)
ZNO3:1JIH
(0:0, 2:1, 1:0)
KLA0:1ZLI
(0:0, 0:0, 0:1)
SLA5:2LIT
(1:1, 2:1, 2:0)
LIB4:1VIT
(1:0, 1:1, 2:0)
38.kolo
pá 7. 1. 2005
VIT3:4SLA
(1:1, 0:2, 2:1)
PLZ0:2LIB
(0:1, 0:1, 0:0)
PCE5:0ZNO
(2:0, 3:0, 0:0)
SPA2:0KLA
(1:0, 1:0, 0:0)
JIH1:2TRI
(0:1, 1:1, 0:0)
KVA5:1VSE
(1:0, 4:1, 0:0)
LIT2:3ZLI
(1:2, 0:1, 1:0)
39.kolo
ne 9. 1. 2005
VSE1:2JIH
(1:1, 0:1, 0:0)
TRI1:2pSPA
(1:0, 0:0 0:1)
ZNO4:3PLZ
(2:1, 0:0, 2:2)
KLA4:5PCE
(1:2, 3:3, 0:0)
SLA3:2KVA
(2:0, 1:1, 0:1)
LIB3:3ZLI
(2:1, 1:1, 0:1)
LIT2:5VIT
(0:2, 2:1, 0:2)
40.kolo
út 18. 1. 2005
KLA2:1VIT
(1:0, 0:0, 1:1)
LIT2:4PLZ
(0:2, 2:2, 0:0)
ZLI4:3PCE
(1:1, 2:2, 1:0)
LIB2:1SPA
(0:1, 1:0, 1:0
SLA4:2JIH
(1:1, 2:0, 1:1)
TRI3:2KVA
(1:2, 2:0, 0:0)
ZNO3:1VSE
(2:0, 0:1, 1:0)
41.kolo
čt 20. 1. 2005
VSE5:0TRI
(1:0, 2:0, 2:0)
SPA3:1ZNO
(1:0, 1:1, 1:0)
JIH4:4KLA
(3:1, 1:1, 0:2)
SLA3:7PLZ
(1:3, 0:3, 2:1)
KVA3:0LIB
(1:0, 2:0, 0:0)
PCE4:2LIT
(0:0, 3:2, 1:0)
VIT4:1ZLI
(1:0, 1:1, 2:0)
42.kolo
út 25. 1. 2005
VIT1:2pPLZ
(0:0, 1:1, 0:0)
LIB1:4PCE
(0:2, 1:1, 0:1)
ZLI4:4SPA
(3:0, 1:1, 0:3)
LIT8:5JIH
(3:0, 3:2, 2:3)
KLA2:1KVA
(1:0, 1:0, 0:1)
SLA3:4pVSE
(0:3, 2:0, 1:0)
ZNO5:1TRI
(3:0, 1:1, 1:0)
43.kolo
pá 28. 1. 2005
PCE1:2pVIT
(0:0, 1:1, 0:0)
KVA1:0ZNO
(0:0, 0:0, 1:0)
VSE2:3KLA
(0:0, 2:2, 0:1)
SPA2:4SLA
(1:2, 0:2, 1:0)
JIH2:5LIB
(0:3, 2:2, 0:0)
TRI2:5LIT
(1:2, 0:0, 1:3)
PLZ1:2ZLI
(0:0, 1:1, 0:1)
44.kolo
ne 30. 1. 2005
SLA5:4pPCE
(0:1, 2:1, 2:2)
VIT1:2SPA
(0:1, 1:1, 0:0)
PLZ6:2JIH
(2:1, 2:0, 2:1)
LIT1:2KVA
(0:0, 1:1, 0:1)
ZLI4:2VSE
(0:1, 2:1, 2:0)
KLA5:2TRI
(2:0, 3:1, 0:1)
LIB2:1pZNO
(0:0, 1:1, 0:0)
45.kolo
pá 4. 2. 2005
JIH2:3VIT
(2:1, 0:1, 0:1)
PCE8:3PLZ
(4:0, 2:1, 2:2)
ZNO2:4KLA
(0:0, 0:3, 2:1)
TRI2:6SLA
(0:2, 2:2, 0:2)
VSE5:3LIB
(1:1, 2:2, 2:0)
SPA6:1LIT
(2:0, 1:0, 3:1)
KVA4:2ZLI
(0:1, 2:0, 2:1)
46.kolo
ne 6. 2. 2005
PCE4:2SPA
(2:0, 0:1, 2:1)
ZLI3:1JIH
(0:0, 1:0, 2:1)
PLZ2:2KVA
(1:1, 1:1, 0:0)
VIT8:0VSE
(3:0, 3:0, 2:0)
LIB4:3pTRI
(0:0, 0:1, 3:2
LIT6:3ZNO
(3:1, 1:2, 2:0)
SLA6:2KLA
(1:0, 2:1, 3:1)
47.kolo
út 15. 2. 2005
KVA2:3VIT
(2:1, 0:2, 0:0)
SPA5:0PLZ
(2:0, 0:0, 3:0)
JIH2:1PCE
(0:0, 1:1, 1:0)
ZNO3:5SLA
(0:4, 2:0, 1:1)
KLA2:3LIB
(1:0, 1:1, 0:2)
VSE0:5LIT
(0:2, 0:2, 0:1)
TRI1:4ZLI
(0:0, 0:2, 1:2)
48.kolo
pá 18. 2. 2005
SPA6:3JIH
(3:2, 3:0, 0:1)
PCE5:0KVA
(2:0, 1:0, 2:0)
PLZ6:2VSE
(1:1, 1:0, 4:1)
TRI4:3pVIT
(1:2, 0:1, 2:0)
ZLI7:2ZNO
(0:0, 2:1, 5:1)
LIT3:1KLA
(2:1, 0:0, 1:0)
LIB4:3SLA
(0:0, 4:3, 0:0)
49.kolo
ne 20. 2. 2005
ZNO3:1VIT
(0:0, 3:1, 0:0)
KLA4:1PLZ
(1:0, 2:0, 1:1)
TRI1:4PCE
(0:1, 1:2, 0:1)
VSE3:7SPA
(1:3, 0:2, 2:2)
KVA3:0JIH
(2:0, 1:0, 0:0)
LIB1:2LIT
(1:0, 0:1, 0:1)
SLA1:1ZLI
(0:1, 1:0, 0:0)
50.kolo
pá 25. 2. 2005
SPA2:3KVA
(1:1, 1:1, 0:1)
PCE5:3VSE
(2:1, 0:1, 3:1)
PLZ2:0TRI
(1:0, 1:0, 0:0)
JIH2:5ZNO
(0:1, 0:1, 2:3)
ZLI4:1KLA
(2:0, 0:1, 2:0)
LIT3:4SLA
(2:0, 0:2, 1:2)
VIT1:1LIB
(0:1, 1:0, 0:0)
51.kolo
ne 27. 2. 2005
SLA5:2VIT
(2:0, 1:0, 2:2)
LIB6:3PLZ
(2:0, 3:1,1:2)
ZNO3:8PCE
(0:2, 1:4, 2:2)
KLA3:2SPA
(3:1, 0:1, 0:0)
TRI2:1pJIH
(1:0, 0:1, 0:0)
VSE1:5KVA
(1:3,0:2, 0:0)
ZLI0:2LIT
(0:0, 0:2, 0:0)
52.kolo
út 1. 3. 2005
JIH3:1VSE
(2:1, 0:0, 1:0)
SPA7:3TRI
(2:1, 0:2, 5:0)
PLZ6:2ZNO
(3:1, 1:1, 2:0)
PCE5:3KLA
(1:2, 2:0, 2:1)
KVA2:3SLA
(1:2, 0:0, 1:1)
ZLI3:4LIB
(1:3, 2:0, 0:1)
VIT5:2LIT
(3:0, 1:2, 1:0)

Tabulka po 26 odehraných kolech (KVA,VIT 25 zápasů)
 klubskórebody
01.Sparta87:5061 
02.Zlín78:4956 
03.Slavia72:5546 
04.Kladno73:6742 
05.Litvínov62:5941 
06.Pardubice76:6540 
07.Liberec70:6140 
08.Plzeň62:6037 
 klubskórebody
09.Vítkovice59:6334 
10.Znojmo69:8332 
11.Třinec59:7031 
12.Karlovy Vary63:7631 
13.Vsetín64:8125 
14.Jihlava41:9613 
 
 playoff baráž


CZECH